INTOURMARKET
12-14 Mart 2020
Moskova, «Expocentre» Fuar Alanı, Pavilyon #1 ve #8

Rusya pazarının önemli fuarı Intourmarket bu yıl yeni yerinde

Rusya pazarının önemli fuarı Intourmarket bu yıl yeni yerinde

26.09.2019
Dünyanın en hızlı büyüyen turizm pazarlarından biri olan Rusya pazarının nabzının tutulacağı INTOURMARKET (ITM) Fuarı, 2020’de Moskova merkezde bulunan Expocentre’da düzenlenecek.

Şehir merkezindeki yeni yerinde 12-14 Mart 2020’de düzenlenecek olan INTOURMARKET (ITM), Rusya devletinin, UNWTO’nun, Rusya Federal Turizm Ajansının, seyahat endüstrisi gelişmelerine yardım eden diğer federal ve profesyonel organizasyonların da desteklediği Rusya’daki ana turizm etkinliği özelliği taşıyor.

INTOURMARKET XV. Uluslararası Seyahat Fuarı’nın ana partneri TUI olacak. Ayrıca İntourist, Biblio Globus ve Tez tour ile birlikte, sektörün önde gelen; Limak Hotels, Cornelia Golf&Resort, Güral Pemier Hotels, Sueno Hotels, Titanic Mardan Palace, Sirene Hotels, Kimeros Holiday Village tesisleri ve Bölge tanıtımları için Belek Turizm Yatırımları Birliği (Betuyab) fuarda yerlerini alacaktır.

Intourmarket Fuarı Berlin ITB Fuarının hemen ardından düzenlenecek olan INTOURMARKET XV. Uluslararası Seyahat Fuarı’na dünyanın çeşitli ülkelerinden turist kabul eden ülkelerin yanı sıra Türkiye’den Tur operatörleri, oteller, bölge tanıtım dernek ve kuruluşları katılacak. Fuarın ana partneri ise TUI olacak. Fuarda ayrıca Rusya’da ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nda bulunan yerel karar verici acenteler, partnerler ve Rusya’nın tüm bölgelerinden gelen kuruluş ve bölge temsilcileri ile yüz yüze görüşmeler yapılacak.

Moskova’nın kalbinde yer alan Expo Centre’de 28.000 m2 alanda, 12-14 Mart 2020’de yapılacak olan INTOURMARKET XV. Uluslararası Seyahat Fuarına ortalama 80 bin ziyaretçinin katılması beklenleniyor. Organizasyonun yeni yerindeki ilk yılında açılışın Vladimir Putin tarafından yapılması planlanıyor.

Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin, fuarla ilgili olarak yaptığı açıklamada,‘’Dünyadaki turizm endüstrisi giderek gelişiyor ve ulusal ekonomilerdeki payı artıyor. Ve turist akışları için yabancı konukları çekmek ve aynı zamanda vatandaşların. kendi ülkelerinde dinlenmeyi tercih etmesi için zor bir rekabet olması doğaldır’’ dedi.KAYNAK : https://www.turizmguncel.com/haber/intourmarket-bu-yil-expocenterda-yapilacak


Haber listesine geri dön